Що ж таке шенгенська віза, що ж вирізняє цей тип документа і робить її такою бажаною для наших громадян? Вона дає право її власникам, не резидентам шенгенського союзу, вільно перетинати кордони та перебувати на території всіх 26 держав, що значно спрощує можливість подорожувати Європою. І все ж, незважаючи на всю її універсальність, варто пам'ятати про головне правило першого в'їзду, не дотримання якого може спричинити складнощі при відкритті візи в майбутньому. В'їзд на територію шенгену має бути здійснений через країну, яка надала візу – це правило першого в'їзду, актуальне для країн, які межують з Україною. Далі, при перетині всередині шенгенських кордонів, позначки у паспорті не ставляться. Ті ж умови має і мультивіза в шенген і про це ми ще говоритимемо.
Для того щоб уникнути непотрібної мороки, а також ймовірності зробити помилку, найпрактичніше буде звернутися до візових фахівців. Такими є співробітники компанії візових послуг «VIPVISA».
– Надайте наявність усіх паспортів для закордонних поїздок
– Паспорт, що підтверджує вашу особу – громадянина України
– Довідка про доходи, що підтверджує вашу платоспроможність
– Витяг з банку про фінансове забезпечення на поточному або картковому рахунку
– 2-4 фотографії на індивідуальну анкету з розмірами 3,5 х 4,5 см.
– ІПН-код, Ідентифікаційний номер платника податків.
Мінімальний термін оформлення візи – 1 робоча доба.
Посольства країн, які підписали цю угоду, завжди дуже вимогливі до своїх гостей і просять майбутніх претендентів пред'явити зазвичай пакет документів, який включає, крім двох паспортів, доказ фінансової гарантії претендента на візу та підтвердження того, що цей громадянин працевлаштований.